Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2015, 00:01   #174
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
- Slava! Rozumiem, że jesteś z Camarilli. To się dobrze składa, bo tam jest kilku oddanych jej spokrewnionych, a ja zmierzam aby im pomóc razem z obecnym tu ghulem Alisterem McGee, który należy obecnie do regenta Adama Estreichera.
- Tak, jestem Slava z Lincoln, przepraszam bardzo ale, a z kim mam przyjemność? Rozumiem, że jest waść jednym z miejscowych Spokrewnionych, również z Camarilii jak mniemam?

Następnie spojrzała na Adama -Opieka nad ghulami to brzmi ciekawie. Chętnie wam pomogę
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 09-07-2015 o 00:04.
Wisienki jest offline