Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 17:08   #21
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Mam nadzieje, że Święta miło wam minęły, ale niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Okres świąteczny również, dlatego proszę o zgłoszenie się w komentarzach wszystkich chętnych do dalszej gry.

Z powodu wystąpienia licznych rekrutacji, postanowiliśmy na razie wstrzymać się z naborem dodatkowych graczy.

No i tradycyjnie proszę o umieszczanie wszelkich komentarzy i uwag. Wszystko, co waszym zdaniem uczyni sesje ciekawszą. Każdy pomysł i porada są mile widziane. Ta sesja ma być dla was dobrą zabawą, dlatego jeśli coś wam się nie podoba i macie jakiekolwiek zastrzeżenia, to śmiało. Ani g_o_l_d, ani ja nie gryziemy.

Prosiłbym was żebyście (na razie) wstrzymali się z pisaniem swoich odpowiedzi do sesji. Ja dam posta i wprowadzę element akcji. Drobną walkę, a wtedy będziecie mieli wolną rękę.
 

Ostatnio edytowane przez Markus : 09-04-2007 o 17:43.
Markus jest offline