Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 21:43   #8
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ja moge napisac w ktorym nie lubie grać, bo w lubieniu jakos nie mam preferencji. No, chyba ze Faerun - ale to chyba dlatego, ze tam mozna wszystko i wszytskich wsadzic.

Nie lubie Krynu. Aczkolwiek swiat Dragonlance jest fajny w książkach, do grania wg mnie niespecjalnie sie nadaje - moze to ja, ze wolę wiekszą swobode swiata, zwłaszcza prowadząc. Za duzo znanych bohaterow, znanych dokladnie miejsc, bogow, ktorzy odeszli (gralam w czasie Kronik) - automatycznie trzeba uwazac na magie, slownictwo, modlitwy, itp... A nie dajcie bogowie, jak jakis maniak sie przyczepi, czego ty czarujesz jako kaplan, skoro nie ma bostwa, ktore ci da moc... Choc z drugiej strony latwo wyróżnic gracza jakąś boską interwencją czy mocą, starozytnym amuletem, itp. Moze jestem wybredna i nie umiem wczuć sie w klimat, ale wolę grać w bardziej 'ogolnie' opisanych swiatach. A moze to to, ze sie nie znam na swiatach po prostu Ach, słodkie lenistwo...
 
Sayane jest offline