Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2015, 13:42   #21
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
pierwsza czysto fluffowa, Meritech to heretyckie okręty
Hmmm... fakt. Kwestia fluffu. Oddział tech-kapłanów, co przez dekadę odprawiali techgzorcyzmy i ostatecznie przybili pieczątkę, że okręt jest ok?
Cytat:
to mniej uwaga a bardziej pytanie, skąd masz zasady GC komponentów?
Battlefleet Koronus, strona 17-18.

Cytat:
okręt ma dokładnie taki sam zasięg
W mojej wersji okręt jest uzbrojony w znacznie lepiej wykonane działa (best quality) które zajmują mniej miejsca i mają o 1 większy zasięg. Oczywiście na Twoim też można takie zamontować.

Cytat:
okręt ma minimalnie większą szybkość bojową (która jest zależna głównie od pilota) i dwukrotnie mniejszą szybkość przez Warp
Well... tu chyba wychodzi moja nieznajomość mechaniki : P
Meritech ma szybkość 10. Twój okręt 7 (ale masz w nawiasie 8, więc zakładam, że coś mu ją zwiększa). Jeśli dobrze rozumiem jest to odległość jaką okręt pokonuje w czasie jednej rundy walki. To by oznaczało, że mój jest 25-43% szybszy od Twojego.
Który element opisu okrętu określa szybkość podróży w warp?

Cytat:
Największy zarzut bojowy...
Ok. To jest argument. Warto by zmienić przednią baterię laserową na coś o mniejszym zasięgu i większej sile.
I rzeczywiście strzelać trzeba po ruchu, co psuje mój plan. W tym momencie nie bardzo jest możliwość odwalenia tych Indian latających w kółko i ostrzeliwujących pozostając poza zasięgiem okrętu.
Możesz mi powiedzieć co sprawia, że Twój okręt może wykonać pełen zwrot, a mój nie?

Podsumowując: Wciąż czekam na odpowiedź na pytania, ale to już w celach szkoleniowych, uznaję słabości mojej propozycji i istotnie mamy lepsze opcję
 
Arvelus jest offline