Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2015, 21:13   #173
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
I ostatni finałowy post sesji. Nie tak miało być, ale... może to i dobrze. Nie każdy horror musi mieć happy end .

Większość posta to są wasze dialogi, z dopiskami jak wasze postacie zginęły. W planach miałem nieco inaczej zaplanowany koniec, chciałem zetknąć wszystkie wasze postacie razem, pozwolić wam powymieniać się informacjami, kłamstwami i półprawdami jakie zebrały po drodze i dać okazję do burzy mózgów i... znalezienia jakiegoś sposobu na odwrócenia złego losu. Były dwa pewne acz trudne sposoby i pewnie kilka innych na które MG nie wpadł, bo zakończenie sesji było otwarte.

Udało wam się dużo odkryć z mej układanki, ale jeśli macie pytania... cóż, możecie je zadawać do końca tygodnia, bo tak długo będzie tu ta sesja jak i komentarze zanim trafią do archiwum.
Dziękuję że wzięliście udział w tej podróży przez koszmary i mam nadzieję że wam się podobała mimo wszystko .
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline