Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 21:25   #45
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Hammen zapraszam serdecznie. Czytałem twoje posty do Planeswalkers i jestem pod wrażeniem, zapraszam z otwartymi ramionami, podaj tylko jaką klasą i rasą chcesz grać.

Aegonie mam nadzieja, że zmiana rasy Cię nie zniechęci, czekam na twoją kartę i historię.

Legionie tylko od Ciebie zależy czym chcesz grać, ja tylko ocenie historię i pomysłowość.

Mam jeszcze jedną ważną wieść do ogłoszenia, rekrutacja zakończy sie w piątek wieczorem, więc proszę o przesyłanie kart i historii, wtedy też ogłoszę kto się dostał. Będę wtedy na zjeździe (studiuję zaocznie) we Wrocławiu, i jeśli będę miał dostęp do kompa i netu to otworzę temat komentarzy i wybrana drużyna będzie się mogła poznać. A najpóźniej w niedzielę zaczniemy grę, mam nadzieję że drużyna będzie się dobrze bawić.


Zapraszam do rekrutacji. Pozdrawiam.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 09-04-2007 o 21:31.
merill jest offline