Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2015, 07:15   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hejka bardzo fajne postaci porobiliście najbardziej spodobał mi się kapłan NPC oraz powrót Skalda Smirrnowa którego polubiłem od czasu czytania innej sesji w której występował

Widząc że dopiero co zaczeliście a już wam jedną osoba odpadła wysłałem do Halfdana KP bo akurat tak się złożyło że udało mi się nadrobić zaległości w innych sesjach a Żul jest praktycznie skończony.

Ale wiem że się sypnąłem i jest już po terminie więc jestem przygotowany na odmowę wtedy będę oddanym czytelnikiem

Pomysły są dwa jeden to młodzian z ruletki a drugi to dziwny klan i kolejny stary zbuk\matuzalem obaj neofici ścieżki Kaina którzy pewnie bardzo dobrze dogadają się z kapłanem i pewnie będą chcieli zostać akolitami.

Próbowłem być rozsądny ale te pomysły nie chciały odejść stąd postanowiłem zarezykować ale tak jak wspomnieniałem wyżej nie pogniewam się jeżeli Narrator w ogóle nie będzie chciał ich czytać
 
Brilchan jest offline