Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 22:19   #27
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
ulubione...bo ja wiem... Na pewno 'Opowieści z Narni" - jestem im wierna jak pies Chociaż nie wszystkim. Lubie Kroniki Dragonlance (zwłąszcza drugą częsć), Sapek tez fajnie pisze (pomijajac Narrentum - nie podobalo mi sie, ale to moze wina innego klimatu), Prachet (chyba pierwsze dwie z cyklu były najfajniejsze). Ciezko wybrać ulubioną jedną jedyną. Kiedys lubilam Whartona (swietny 'Tato', 'Ptasiek', 'Niezawinione smierci' i ... 'Franky Furbo' od ktorego zaczełam) i Carolla, ale ten mi sie znudzil - nihil novi cały czas :/.
Ostatnio z fantastyki (brak zródełka ) przerzucilam sie na ksiazki autorow takich jak Marinina, Brown, Kava, Nicci. Polecam 'Kochankowie i kłamcy' Sally Beauman - pomimo tytułu nie jest to romans a triller - troche polityczny. A zeby zostac w temacie RPG - 'Łasica' Pattersona; troche nudny początek ale potem sie dobrze rozkręca. Pomysł ciekawy, zakonczenie również Zwłaszcza jak ktos lubi psychologię moze sobie zrobic portret sprawcy I trzyma temat RPG-LARP play by e-mail

A czytał ktos 'Lavondyss' Holdstock'a? Pare lat temu to czytalam, ciezkie jak ten, tego, nieprzymierzając; i do tej pory nie wiem, o co w nim chodzilo. Czy ktos wie?

(jest gdzies zblizony temat..."co ostanio czytaliscie", czy cos...Rozstrają mnie podobne tematy; nie lubie sie powtarzac :/)
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem