Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2015, 13:36   #137
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Jako że Icarius niepokoił się na PW, odpowiem mu tutaj, w ramach ewentualnych pytań reszty graczy. Nie, nie porzucam sesji - jak pisałem na Krzykaczu, wczoraj i przedwczoraj mnie nie było, na LI byłem tyle, ile wszedłem na chwilę na telefonie, żeby ogarnąć, co się działo pod moją nieobecność. Od razu zapowiem też, że podobnie nieobecny będę jutro, ale też pojutrze, kiedy prowadzę sesję w realu.

Wybaczcie - rodzina, znajomi, wyczekiwana sesja na żywo. Wszystko to zebrało się akurat w tym samym czasie, bo jest to ten fragment wakacje, w trakcie którego siedzę w domu. Tak wyszło i nie planowałem tego.

Dzisiaj zakończę i podsumuję scenę na arenie, rozdam też pewną liczbę PD. Potem opiszę karczmę i na Wasze ręce złożę drużynową naradę co do dalszych kroków, czyli coś w sam raz, by sobie pograć pod nieobecność MG.

Z góry przepraszam za moją nieobecność i ruszam na doca.
Idealnie. Raz, że wiadomo na czym stoimy. Dwa drużynowa narada akurat chwilę zajmie pod nieobecność MG. Komtur szykuj gnomi kufel, poleją się strumienie piwa
 
Icarius jest offline