Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2015, 16:54   #11
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jako skończony esteta nie mogę nie zapytać o to czy osoby (MG, Anonim), które mają avka szerszego niż 200px zgodzą się aby je dostosować szerokością do reszty? Zawsze to ładniej wygląda jak ramka jest jednakowej szerokości. Jak coś zgłaszam się na ochotnika do tej usługi! Zapewniam, że zmniejszony avatar zachowa proporcje czyli zmieni się szerokość wraz z wysokością proporcjonalnie do siebie.

Co do postów muszę rzec, że ciekawie nam początek wyszedł. Bardzo podobały mi się teksty wszystkich, a w szczególności MG. Jeszcze dobrze nie zaczęliśmy, a Armiel już się popisuje. Czekam na odpis Gob1in'a. Sorka, że nie opisałem twojego BG w poście z punktu widzenia Ghost'a, ale postaram się w następnej kolejce coś nakreślić. W sumie nie wiedziałem co napisać...
 
Lechu jest offline