Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2015, 21:41   #85
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Małe ogłoszenie parafialne... i wyjaśnienie.

Wszyscy mają już mechaniczne KP. Niektórzy niepełne ale jednak. Znaczy to, że mechanika jest stale używana, nawet jeśli tego nie widzicie.

Rożne dziwne sytuacje, jakie opisuje w swoich postach, są właśnie tego efektem - kiedy jest jakaś ważna (IMHO) scena, zwykle testuję wasze skille (opierając się na OGC) i daję opis zgodny z ich wynikiem.

Na razie nie było żadnego (!) przypadku, żebym, mogą testować, zamiast tego odpisała wam wg. własnego widzimisię. Wiem, że niektóre wyniki na logikę mogą temu przeczyć, ale tak jest.

No ale właśnie. Czasem może wam się wydawać, że MG coś "miesza" i traktuje was niesłusznie, mimo że to były kostki Stąd pytanie: czy mam do posta wrzucać wyniki rzutów z wyjaśnieniem co i dlaczego tak? Nie ukrywam, że dla mnie byłoby to sporo (!) dodatkowej roboty i IMHO nieco zabiłoby klimat sesji... ale jeśli ma to uspokoić wasze nerwy, to jestem gotowa to robić... z pewną niechęcią :P

So? Decyzje, przemyślenia, opinie?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 19-07-2015 o 23:25.
Autumm jest offline