Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 10:19   #15
chrysletY
 
chrysletY's Avatar
 
Reputacja: 1 chrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodze
No dobrze, Wszyscy Gracze i Graczki!

Ruszyła maszyna po szynach - sesja jest otwarta. Bardzo proszę o umieszczenie awatarów i zapoznanie się z treścią postu.
Mile widziane dialogi, ale z uwzględnieniem czasu - razem z prezentacją której wasze postaci były przymusowymi widzami, macie 15 minut przed wjazdem Omegi. jeśli mielibyście jakieś pytania o pomieszczenie w którym znajdują się wasze postaci, lub chcielibyście wykonać jakieś działanie, ale do tego potrzebowalibyście mojej decyzji co do powodzenia jakieś malutkiej akcji, to piszcie PWki.

Jako że mamy wtorek, to Deadline ustalam na przyszły wtorek, czyli macie pełne siedem dni czasu na odpisy. Gdyby jakimś cudem wpisy pojawiły się przed deadline'em, to być może mój post również pojawił by się wcześniej. Jeśli nie, to po wtorku daję sobie oględne kilka dni na Upek.


Pytania, jeśli je macie, starajcie się zadawać w temacie.
W ten sposób z moich odpowiedzi na nie skorzystają również inni. Oczywiście nie tyczy się to pytań, że tak to ujmę osobistych, wspomnianych w pierwszym akapicie.

No, to chyba mniej więcej wszystko. Życzę wam wszystkim powodzenia i powysyłam PWki z wiadomością o rozpoczęciu sesji. Bądźcie zdrowi i czujni!

PS. Przy okazji mam problem techniczny - otóż chcę, aby lista graczy była "widoczna" u góry wątku. Jednak kiedy zatwierdzam tę akcję i klikam w "konfiguracji sesji" opcję "zapisz", to konfiguracje się resetują. Dziwny problem, może ktoś coś...?

EDIT: A jednak nie wszystko. Bardzo proszę wyszczególniać w swoich postach dialogi (kursywa) i myśli postaci (może być cudzysłów, pogrubienie)
 
__________________
She bruises coughs, she splutters pistol shots
But hold her down with soggy clothes and breezeblocks
chrysletY jest offline