Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 17:28   #1
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
[komentarze] IBPI: Oddział w Portland

Witam Was serdecznie - drodzy Gracze - w wÄ…tku komentarzowym!

Z pierwszych, wstępnych ogłoszeń:
- na PW wysłałem link do wspólnego doca. Proszę w tym dokumencie wybrać kolor, w jakim w przyszłości będziecie pisać dialogi,
- jutro pojawi siÄ™ wÄ…tek sesyjny z moim pierwszym postem,
- zgodnie z treścią rekrutacji i ja, i Wy, mamy po siedem dni na napisanie posta. Chciałbym, abyśmy się tego trzymali,
- nie formatujemy tekstu (żadnych kursyw, pogrubień, podkreśleń, kolorów). Jeżeli jednak od czasu do czasu poczujecie potrzebę coś bardziej uwidocznić, specjalnie oponował nie będę Inne tagi typu "img", "quote", czy "media" można bez wahania wykorzystywać, jednak wolałbym, abyśmy wstrzymali się od tych popularnych ostatnio indentów.

Linki, które mogą się przydać:
- do posta rekrutacyjnego ([autorski] IBPI: Oddział w Portland),
- do PDFa rekrutacyjnego.

To chyba na razie wszystko. W przypadku pytań, śmiało korzystajcie z PW, doca, lub komentarzy; jestem do dyspozycji.

Życzę nam przyjemnej wspólnej gry!
Pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 21-07-2015 o 19:35.
Ombrose jest offline