Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 18:25   #27
no_to_ten
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 1 no_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemu
A co do kart postaci - czy przeszedłby mój genialny pomysł, żeby zrobić gdzieś doca z kartami, do wglądu publicznego? Oczywiście bez żadnych tajemnic i szczegółów, których nikt nie ma prawa znać. Jednak żeby był opisany wygląd, ze dwie-trzy cechy charakteru, opisane moce (bo zakładam, że każdy będzie wiedział kto czym dysponuje. Niekoniecznie musimy znać kolejne "poziomy" naszych umiejętności; ogólna nazwa "supersiła" byłaby wystarczająca) i co tam się jeszcze znajdzie.
Po prostu żeby nie trzeba było sprawdzać podstawowych pierdołek za każdym razem. Przykładowo, teraz jest to mniej więcej klarowne, że mój BG jest wyższy od BG Szarleja. Jednak za tę parę stron sesji będzie to raczej detal, który znajdzie się w odmętach mojej niepamięci. I zamiast przeglądać kilka stron po 20 postów każda, szukając tej jednej informacji dotyczącej wyglądu Szarlejowskiego BG, mógłbym po prostu odpalić doca i sprawdzić.
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]
no_to_ten jest offline