Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 23:18   #4
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
- A to w sumie mam takie pytanie fabularno - organizacyjne: to pi x oko wszyscy nasi hirołsi są nowi/zieloni i mają mniej więcej taki sam start? A są z tego samego biura czyli kimś w rodzaju kolegów z pracy czy cóś więc jakoś się znają nawzajem czy pierwszy raz się będą widzieć czy cóś?
Tak, cała Wasza czwórka jest mniej więcej na tym samym poziomie. Jeżeli chodzi o doświadczenie - tak jak w kartach postaci - punkt zwrotny i jedna misja. Czy jest to dużo, czy mało… to można samemu ocenić
Jedynie postacie Szarleja i Szaine znają się w momencie rozpoczęcia sesji. Ogólnie rzecz biorąc Detektywi Śledczy znają innych Detektywów Śledczych tylko wtedy, jeżeli razem przebyli misję, lub zasłyszeli o nich opowieści. Pierwszą ewentualność spełnia jedynie wspomniana przeze mnie dwójka. Jeżeli chodzi o drugą - postacie mają za krótki staż, by miały o nich powstać legendy. To znaczy, że w głównej mierze będziecie się dopiero poznawać

UPDATE - 22.07.2015

Już pierwszy post jest!

Mag:
Wbrew pozorom terminy wizyt w banku i aeroklubie nie wykluczają się - tylko musisz wybrać, gdzie zajrzysz w pierwszej kolejności. To znaczy, jeżeli w ogóle zechcesz skorzystać z tych mailowych propozycji (gorąco polecam, choć nie narzucam). W takim wypadku chciałbym, aby Twój post zakończył się w momencie wejścia do pierwszej z placówek. Jeżeli chcesz, możesz napisać posta samodzielnie - wtedy poprosiłbym Cię, abyś sformułowała mi na PW plan kontaktu z nadawcami wiadomości, a ja określę, czy to wypali (Immy ma nieco ponad pół godziny). Jeżeli zechcesz rozegrać jakieś partie w docu (na przykład rozmowy telefoniczne) to czekam

Pipboy79:
Sytuacja zdaje się klarowna Jeżeli wpadniesz na pomysł, żeby po prostu pójść do Mitsy, opowiedzieć jej o wszystkim i zaproponować podział pieniędzy, to wiedz, że zgodnie z tym co Thelma powiedziała, większą część kasy Russel otrzyma dopiero wtedy, gdy dorobi się dziecka… a więc takie proste kombinowanie niewiele rozwiąże Trzeba będzie albo bardziej wysilić szare komórki, albo bezczelnie zagrać na biednym niewieścim sercu
Post w większości możesz napisać samodzielnie - i chciałbym, żebyś skończył tuż przed spotkaniem z Mitsy (co prędzej, lub później będzie mieć miejsce, jako że jesteście współlokatorami).

Szaine:
W telegraficznym skrócie są przynajmniej dwie opcje: nie zgodzić się (dla sprawiedliwości - Lotte ciężko pracowała i w pełni zasługuje na uznanie), lub też zgodzić się, by Jenna podpisała się pod projektem (jeśli wierzyć jej słowom, jest w naprawdę złym położeniu, a za dobre uczynki idzie się do Nieba). Być może zaskoczysz mnie i wymyślisz coś jeszcze innego
Jako że Twoja heroina znajduje się w bezpośrednim otoczeniu wielu ludzi, myślę, że najrozsądniej będzie rozegrać wszystko/większość na docu.

Szarlej:
W karcie pisałeś, że Daniel jest psycholem… teraz zmierzymy jak bardzo Mam na myśli obecną sytuację - ojciec Angeliki jest tuż obok bez broni, jest późno i nikogo oprócz nich nie ma, a Daniel ma w rękach pistolet…
Jeżeli zdecyduje się odpuścić i być posłuszny policjantowi, dobrze gdybyś napisał samodzielnego posta do momentu przyjazdu na obóz. W każdej innej sytuacji możemy podokować itp. według Twojego uznania.

Poza tym proszę, abyście w pierwszym poście opisali wygląd swoich bohaterów, zachowanie - tak aby w głowach współgraczy pojawił się obraz postaci. Mam nadzieję, że podobają Wam się wątki, które wykombinowałem - w każdym razie ja jestem ciekawy Waszych reakcji

Na posty czekam do 29.07 włącznie.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 21-03-2016 o 16:04. Powód: scalenie wypowiedzi
Ombrose jest offline