Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 23:23   #32
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dobra... Pora na wyjaśnienia, co jak dlaczego.

Rano w pracy zobaczyłem, że jest post w sesji, więc zacząłem od wypełnienia panelu gracza. Poprostu wypełniłem tamte pola poza avatarem. Np: Przedmioty: portfel, telefon. Umiejętności: doktorat z fizyki, zdolności: domena zimna, domena śmierci. Poprostu w każdej rubryce po dwa maks trzy zdania. Tak naprawdę bardziej. Dla mnie, żebym pamiętał....

Później zacząłem skrobać posta jak to w pracy rozmawiając z klientami, odpisując na maile i ukrywając lastinn przed kierownikiem. Pisanie posta tą metodą zajmuje kilka godzin. W tym czasie nie sprawdzałem komentarzy i to był istotny błąd z mojej strony. Cóż, wyszło jak wyszło i teraz trzeba z tym sobie jakoś poradzić.

Poprostu wyrzucę powitanie z posta i przywitam się w docu w trochę późniejszym momencie.

Z innej beczki... Nie otwiera mi się doc DIALOGI przy użyciu tableta. Z innymi docami nie mam takiego problemu... Ktoś zna rozwiązanie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online