Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2015, 23:52   #34
Umrzyk
 
Umrzyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Umrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skałUmrzyk jest jak klejnot wśród skał
... ojć, to mi się zebrało zaległości. Teoretycznie udział doc'a miał być minimalny, nie? Pozwolę sobie zacytować z rekrutacji:

Cytat:
(...) doc tylko i wyłącznie do dialogów, albo sytuacji w których nie da się tego inaczej rozwiązać.
Nie jest powiedziane że każda, ale to każda jedna wypowiedź musi się pojawić akurat tam i chyba można albo odnieść się jakoś do tego, co już pojawiło się w temacie, albo zapytać i dopiero wtedy wpleść we własny post? Chociażby w cudzysłowie, jako słowa, które już padły/postać usłyszała. Nie wiem, przyzwyczaiłam się do tego w kilku pbf-ach. W jednym poście gracz rzuca ileś kwestii, w kolejnym ktoś kto z nim pisze odnosi się do tego i dodaje własne. Wbrew pozorom chaos się z tego nie robił, nawet przy kilku osobach w jednym wątku.

Żeby nie było, nie zamierzam wszczynać o to wojny. A już na pewno nie bardzo krwawej.

Informacje o postaci uzupełnię jutro już dziś, mniej więcej wtedy można się też spodziewać posta/udzielania się w docu. Dobranoc.
 
Umrzyk jest offline