Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2015, 07:15   #36
chrysletY
 
chrysletY's Avatar
 
Reputacja: 1 chrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodze
Jako że czuję się pociągnięty do tablicy, ot i moje rozporządzenie:

Sesja nie jest i nie będzie docowa. Ta kolejka stanowi swego rodzaju wyjątek, bo można tak naprawdę w niej zrobić tylko dwie rzeczy. Jedną z nich zrobił np. mlecyk. Przedstawił swoją postać, opisał jej nastawienie do sytuacji i pozostał bierny, oczekując na Omegę. Drugim sposobem jest dialog w docu, gdzie większość postaci miałaby przejść swego rodzaju inauguracje, i mam wrażenie, że teraz tak to mniej więcej wygląda, ale jest to jednorazowa sytuacja. Niemniej postaci nie muszą wcale koniecznie na docu być.

ALE uwaga, uwaga, wielkie ogłoszenie.
W następnym poście MG będzie już Omega, będzie interakcja. I w związku z tym doc będzie wprowadzał ten chaos. Wprowadzam małą zasadę, że doca będziemy odpalać tylko za moją zgodą.

Sesja nie jest docowa a doc służy bardziej do dialogów niż popychania akcji do przodu. Dlatego bez żadnego ogłoszenia, nie będę tam nic dodawał od siebie. Akcję do przodu popycha post MG.

Cytat:
Pytałem o coś NPC, NPC odpowiadał i MG w tym samym poście pchał akcję do przodu.
Otóż to i po to właśnie jest doc, żeby rozgrywać dialogi, czyli jeśli zagadujesz kogoś i chcesz pogadać i ten ktoś chce - masz doca.
Ale nie jest tak, że każdy musi być na docu, bo dzieje się tam coś, czego nie było w poście MGa
 
__________________
She bruises coughs, she splutters pistol shots
But hold her down with soggy clothes and breezeblocks

Ostatnio edytowane przez chrysletY : 22-07-2015 o 07:50.
chrysletY jest offline