Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2015, 11:08   #145
chrysletY
 
chrysletY's Avatar
 
Reputacja: 1 chrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodze
Podejrzewam że jak zwykle - kulą w płot, ale co tam spróbuję.

1) Miasto/region – obecnie Szczecin
2) Systemy RPG - DnD 3.5, Nowy Świat Mroku, Wampir: Requiem, Neuroshima 1.5, Wolsung, Monastyr, Dzikie Pola, Warhammer 2ed. Czyli generalnie szeroki zakres
3) Ilość graczy/MG – Ja jestem raczej zapalonym MG-em i mam jednego pewnego gracza. Szukamy wszystkich, i mistrzów i graczy.
4) Dodatkowe informacje, etc. – Jestem załamany tym, jak ciężko w tym mieście o ludzi do grania. Przyjmiemy każdego chętnego, jeśli gracie w coś, czego nie wymieniliśmy w punkcie 2 - nauczymy się, kwestia chęci. Zapewniamy miejsce do grania i ewentualny nocleg. Chcielibyśmy grać raz na dwa tygodnie, być może częściej w lżejszych okresach (wakacje, ferie, 'po' sesji i takie tam)
5) Forma kontaktu - gdyby jakimś cudem znalazł się ktoś ze Szczecina bądź okolic (nie byłoby dla mnie problemem raz na 2 tyg podjechać pociągiem do jakiejś miejscowości, póki nie jechałbym kilku godzin ^^) - To piszcie PW do mnie, albo na gg - 54604944
 
__________________
She bruises coughs, she splutters pistol shots
But hold her down with soggy clothes and breezeblocks
chrysletY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem