Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2015, 16:41   #11
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Zgodnie z zapowiedzią w rekrutce potwierdzam swój angaż . Szykuję co prawda nieludzia, ale myślę, że nie destruującego założeń sesji.

No i jednak dziwi mnie jedna sprawa: trzyosobowa hanza wydaje mi się strasznie okrojona. Trzech (nie)ludzi łupiących okoliczne wsie? Wystarczyłoby, aby chłopi rzucili się na nich z widłami i raz dwa byłoby po wesołej gromadce. Każdy wojak dupa, kiedy wrogów kupa. A jak mi się zdaje, w zamierzeniach sesji nie mieści się osiadanie w Złotnicy celem uprawy roli...?

Szczurów było bodaj sześcioro i wydaje mi się, że to odpowiednia liczba. Chyba nie jest też wielkim utrudnieniem dla MG. Ale dostosuję się .
 
MrKroffin jest offline