Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 08:15   #3
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Mam na myśli Stary Klan, Sabat dopiero zaczyna się formować, oficjalnie nic o nim jeszcze nie wiadomo.
Pamięć o wojnie pomiędzy klanami jest oczywiście świeża, interakcje między bohaterami mogą więc być bardzo ciekawe.

Jeśli chodzi o linię krwi, chodziło mi raczej o Baali i innych ekstremalnych przedstawicieli gatunku, powinnam była lepiej to zdefiniować.
Jeśli chodzi o Sprzysiężenie Oradei, możemy porozmawiać o Domach.

I jeszcze kilka uwag.

Ponieważ pojawiło się kilka pytań związanych z mechaniką.
Mechanika będzie obecna i wykonywana przeze mnie. Nie będę jednak wykonywać rzutów do każdej zadeklarowanej przez graczy akcji, jeśli będzie ona sensowna i zgodna z tym co zawiera karta. Jedynie sytuacje kluczowe bądź użycie dyscyplin będą rozstrzygane za pomocą kości.

Zużycie punktów krwi będzie rozgrywane fabularnie. Nie dopuszczę żeby wampir, który od jakiegoś czasu nie zdołał się pożywić nagle używał hojnie swoich mocy.

Dla osób, które pytają o Assamitów - przyjmę najwyżej jednego i tylko taką postać, która dobrze ukryje swoją tożsamość klanową.
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 23-07-2015 o 17:40.
Felidae jest offline