Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 12:08   #8
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szaine
Jestem niezmiernie zadowolona, że mogę uczestniczyć w tejże sesji. Zakładam, że główny wpływ na decyzję MG miał mój niezastąpiony braciszek psychopata. Trudno się dziwić.
Uroczyście oświadczam, że zarówno Lotte, jak i Daniel zostaliby przyjęci - nawet w pojedynkę A że zdecydowaliście się wysłać kartę razem, to tylko dodało smaczku fabularnego Waszym postaciom
Ale ja wiem, że po prostu chciałaś posłodzić Szarlejowi, ja wiem…

sheryane:
Aaaach… Z jednej strony baaaaaardzo bym się ucieszył z Twojej karty i szkoda, że po prostu czasu brakło, a z drugiej taka jedna karta więcej dodałaby mi ogromnych bolączek emocjonalnych przy selekcji… więc pozostaje mi tylko liczyć, że kiedyś jeszcze spotkamy się w jakiejś sesji! Bardzo cieszę się, że będziesz nas śledzić - od razu czuję większą literacką mobilizację (już samo to sformułowanie jest takie… literackie ), aby nie marnować Twojego cennego, czytelniczego czasu
 
Ombrose jest offline