Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 17:12   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Ombrose

- Hmm... To się może upewnię... Jak się powiedzmy byśmy pierwszy raz spotkali w sesji (no przynajmniej mój hiroł z innymi) to byłby to pierwszy kontakt?

- No a przyznam się, że żeś mnie zaskoczył z tym pierwszym postem i questem Hmm... Ale czasoprzestrzennie w grze to jaki mam kawałek czasu do rozdysponowania? I w sumie mam skończyć na pierwszym spotkaniu z Mitsy czyli gadka z nią już będzie później?

- Ale początek całkiem ciekawy. Taki niewinny w sumie. W ogóle nic nie ma o jakiś paranienoarmalach ani innych takich. W sumie jak u mnie to ta KP skromna w sumie była ale widzę, że fajnie żeś użył to co tam było.



Cytat:
Pipboy fajnie znowu się spotkać, tym razem nie w postapokalipsie. Pewnie trochę razem namieszamy.
- No fakt, nie postapo... Ale wiesz... Sesja siem dopiero zaczyna...



Cytat:
połechtajmy trochę ego naszego MG.
- No niegłupia taktyka i często skuteczna nawet jak MG siem nie przyznaje Widzę koleżanka ma bonus do INT zdaje siem


Cytat:
Bo ogólnie to ja bardzo chciałam wystartować, ale z KP zwyczajnie NIE WYROBIŁAM się :< Bardzo jest mi przykro z tego powodu.
- Też witam i też mi przykro. No ale deal jest deal z terminem rekruty również.


Cytat:
Aaaach… Z jednej strony baaaaaardzo bym się ucieszył z Twojej karty i szkoda,
- Cóż... Chcący Gracz, ciekawa sprawa. Jakby co to z mojej perspektywy 4 a 5 to niewielka różnica. No ale nie moje misiowanie no to nie będę się wcinał. Ale jakby co to ja tam przeciwny nie jestem ale jak to ma być, że akurat czwórka czy dwie pary czy jakoś tak to luz.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline