Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 17:51   #11
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Wstępnie jestem zainteresowany, acz mam kilka pytań:
- o czym mniej więcej będzie sesja? Intrygi, intrygi, intrygi, czy może bardziej akcja?
- jaki klimat sesji? Babranie się w emo flakach, czy może bardziej luźne podejście?
- co dokładnie znaczy, że wszystkie postacie pracują dla księcia? Taki 300-letni wampir to ma raczej mocną wyrobioną pozycję w swoim mieście, że nawet prośba, czy rozkaz księcia są do zignorowania. Aby pracować dla księcia, to taki wampir musi mieć w tym interes. Szczególnie jeżeli się to wiążę z długą i trudną podróżą.
- zdradzisz coś więcej o celu podróży i zadaniu w Wenecji?
- skoro linie krwi odpadają, to rozumiem, że nie ma szans na grę Salubri?
Przebieg sesji będzie w dużej mierze uzależniony od zachowania postaci. Zaplanowałam intrygę, poszukiwanie pewnej bardzo cennej rzeczy, a jeśli zbiegną się pewne okoliczności (co mam nadzieję się wydarzy) to na pewno będzie akcja.

Masz rację co do pracy dla księcia. Wszystkie postacie albo są jego dłużnikami - w ten czy inny sposób, albo zostały skuszone czymś - w tym wasza głowa, żeby wymyślić co i opisać w karcie. Nie będziemy się skupiać na tym wątku w grze.
Co do podróży - wcale nie twierdzę, ze wyruszać musicie z Paryża. Kim jesteście dla księcia i skąd pochodzicie zależy tylko od was.

Niestety klan Salubri odpada brody.

Mówisz o terminie nadsyłania kart? Jeśli z nadesłanych propozycji uda mi się stworzyć zespół 3-4 wampirów to rekrutację zakończę szybko.


Na prośbę graczy

KSIĄŻĘ PARYŻA
Francois de la Beufeort
klan: Brujah
wiek nieznany



wysoki, postawny mężczyzna w wieku szacowanym na około 28 lat
przystojny o przeszywajÄ…cym spojrzeniu
mówi powoli, głębokim barytonem, zawsze patrząc rozmówcy w oczy

CHARAKTER:

charyzmatyczny, stanowczy, nieznoszÄ…cy sprzeciwu,
prywatnie zamknięty w sobie i tajemniczy, ale na zewnątrz prowadzący bardzo bujne życie dworskie i towarzyskie
sprawuje władzę od ponad 500 lat
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 24-07-2015 o 20:40.
Felidae jest offline