Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2005, 02:44   #9
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
A tu bym się kłócił, bo uwierz mi że nie ma w FR władcy przeszłości i teraźniejszości, maga o złotej skórze, i klepsydrowatych oczach, hodującego w sobie dusze złego arcymaga... no chyba ze gdzieś w FR takiego widziałeś
nie to miałem na myśli... W FR jest mnóstwo bossów, którzy są wielcepotężni, w DL jest tego mniej... Tam naprawdę wyjątkowych postaci zdaje się być mniej...

Cytat:
. Aczkolwiek swiat Dragonlance jest fajny w książkach, do grania wg mnie niespecjalnie sie nadaje - moze to ja, ze wolę wiekszą swobode swiata, zwłaszcza prowadząc. Za duzo znanych bohaterow, znanych dokladnie miejsc, bogow, ktorzy odeszli (gralam w czasie Kronik) - automatycznie trzeba uwazac na magie, slownictwo, modlitwy, itp...
rozumiem Cię... Ale właśnie to jak dla mnie jest wspaniałe, że możesz osobiście spotkać taką legendę jak Tanisa Półelfa... albo kogoś innego. Dostać od niego zadanie, lub coś innego... Fakt, to wymaga wprost maniakalnej znajomości świata i szczegółów...
 
Hood jest offline