Wątek: Rudzi RPG Tour
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2015, 17:28   #1
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Rudzi RPG Tour

Siemacie Licze,

Jak dało się zauważyć moja aktywność na forum spadła w tym miesiącu niemal do zera ze względu na wakacyjną pracę. Sezon jednak trwa jedyne 2 miesiące i później zaczynam urlop. Z tego powodu planuje 4 wyjazdy na 4 różne imprezy RPG w 4 weekendy września. Dysponuję autem mieszczącym 7 osób w komfortowych warunkach i średnio mam zajęte 3 z nich. Wyjazdy odbywać się będą z Bydgoszczy i wstępny harmonogram wygląda tak:

5-6.09 - czekam na propozycję,
12-13.09 :
- Warszawa spotkanie Liczowe o ile będą chętni na miejscu
- 2 miejsca zajęte na 100% (ja i lhianann)
18-20.09:
- Kraków Bunkier 2035
- 3 miejsca zajęte na 100% (Ja, Dhratlach, Wallace)
25-27.09 :
- Legnica Imagikon
- 3 miejsca zajęte na 100% (ja, Dhratlach, Lhianann)

Jeśli komuś po drodze akurat na te imprezy to też się zgłaszać, bo trzeźwy kierowca to skarb i po zrzucie na paliwo na tyle twarzy wyjdzie z pewnością taniej niż PKP.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem