Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2015, 01:36   #22
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Dobra panowie i panie (są tu jakieś panie?) sobota się skończyła. Oto prezentacja rankingu kart postaci:

1. Blacker - bradzo porządna karta z pomysłem, dowcipem i dużą dozą kreatywności na podstawie prostego i powiązanego z sesją motywu. Super!

2. Deadpool - Intrygująca swoją innością postać która wprowadza powiew świerzości do sesji wraz z sporą dozą oryginalności

3. Zajcu - konkretna postać z bardzo solidną i ciekawą mechaniką, obudowana fabularnie w okół świata w którym się znajduje, dając jej solidny grunt.

4. Ptero - Porządna postać o dość mało kreatywnym charakterze w zamian za to otoczona szczerą i poniekąd zabawną stroną fabularną dającą jej solidne i spokojne miejsce w świecie gry

5. Eleishar - Dość...prosta postać...z przewidywalnym backstory i charakterem. Stawiam przed nią duże oczekiwania, ale...jak najbardziej zapraszam do sesji.


Ranking nie ma znaczenia bo ostatecznie postanowiłem wziąć każdego chętnego. Znam was wszystkich po kolei, wiem że dobrze gracie i wiem że nie znikacie z sesji, to czemu nie, bawmy się dobrze!

Acz sesja startuje dopiero za kilka godzin (teoretycznie już jest niedziela, ale ja jeszcze nie spałem, nie mam sił na pisanie posta.) sesji wyczekujcie w dziale "inne".
 
Fiath jest offline