Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2015, 14:08   #8
wysłannik
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 487 wysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodniewysłannik jest jak niezastąpione światło przewodnie
wolfkrieg, trochę informacji masz w podręczniku głównym przy opisie ras i przeczytaj sobie jeszcze opisy klas dla elfów tylko. Do tego w Dziedzictwie Sigmara masz garść informacji o tej rasie i poczytaj sobie jeszcze z Dziedzictwa o Nordlandzie a też znajdziesz trochę.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompani Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem