Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2015, 21:53   #24
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
No już już dzieci... koniec tego offtopa.
Dzięki Baird za szalenie interesującą historię Twoich problemów z sprostaniem podstawowym wymaganiom. To zaprawdę była dla wszystkich fascynująca i pouczająca opowieść o trudach jakie uniemożliwiły Ci zgłoszenie się do tej sesji.
Dzięki -2- za najkrótszego posta jakiego widziałem od bardzo dawna (a grałem w jednolinijkowce to wiem co znaczy krótko, zwięźle i na temat). Licznik bije jak rozumiem.
Dzięki Valth za jakże uprzejmy offtop na trzy zdania z czego jedno z nich poświęciłeś na przeprosiny. Naprawdę bardzo mnie to ujęło.

Jeżeli ktoś chce jeszcze pisać bardzo proszę, aby to były pytania do sesji albo zgłoszenia lub inne rzeczy związane bezpośrednio z sesją.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 27-07-2015 o 22:15.
Stalowy jest offline