Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2015, 18:53   #226
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Skoro nie ma ograniczników pewnie zagrałbym jakimś nekromantą. Słabo stoję z mechaniką dostanę jakiś zestaw startowych informacji pod taką postać?
Hm... z mechaniką drugiej edycji? Jak coś to pomogę, ale na zasadach Mordheim nie gramy. Jak RPG to RPG.

Cytat:
Bo chyba nie starczy na wykupienie tradycji, co?
Wątpię byście dożyli. Bo wiecie, po rozgrzewce czeka na was bazyl finałowy, imię jego "odbyt mam na twarzy".

A tak serio, to awans na drugą profesję to quest dla absolutnych hardkorów. Jak granie w Dark Soul bez broni i zbroi. Ale czary magii prostej są fajne. Takim uśpieniem czy światłąmi w oddali można naprawdę ładną akcję zmontować, ino trochę wyobraźni. A to, że jedyny pocisk ma Siłę 3... fajerbole to inna dzielnica.

Cytat:
Nie wierzę, jest nawet heksmapa z podziałem na dzielnice! Chcę to prowadzić!
It's a kind of magic, co? Zerknijcie sobie na tę mapkę i powiedzcie, gdzie zacząć chcecie.

Cytat:
Im mniej, tym lepiej.
Skoro Icarius gra, to ograniczymy się do kameralnej piątki. Nie wrzucam w takim razie rekrutacji i czekam na postacie. Macie jedno darmowe rozwinięcie i 600 PD, nie rzucam żadnymi ograniczeniami. Jak ktoś ma szalony, ale spójny z settingiem pomysł, to spoko, tylko najpierw zarzucić mi tym pomysłem.

Pytaniami rzucać tu możecie. Do czegoś się te komentarze przydadzą...

Cluttie, podrzucisz jakąś galerię gotowych miejskich mapek do Pyromancers?

e. Część mechaniczną Waszych kart zróbcie tutaj. Tak będzie najwygodniej mi prowadzić.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 30-07-2015 o 19:10.
Fyrskar jest offline