Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2007, 21:10   #19
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Arrow

Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Tutaj http://www.orcavision.co.jp/asx/gene...70317_Asdw.asx dostępny jest trailer z kolejnej, mającej wyjść w kwietniu, OAVki Hellsinga Nie doszłam czy to po prostu nowe wydanie DVD czy nowość w ogóle bo nie widziałam H. Ultimate, ale zerknąć zawsze warto. Otwiera się samo winampem.
Droga Sayane, Hellsing Ultimate OVA to "coś nowego". Na YouTube były dostępne już dwie pierwsze części (nie wiem jak teraz, bo YouTube ostatnio restrykcje poważne wporwadził i ostro zwalcza plagiat. Moje sumienie mówi i dobrze! ale serce się kraje...), trzecia ma zostać dopiero wydana.
Sama historia jest bliższa mandze - nie ma "niespójności", wyżej wytykanej serii, bohaterowie nie zmieniają image z odcinka na odcinek (nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę. Kreska - chyba 8/9 odcinek - zmieniła się nagle z super dokładnej na BARDZO schematyczną.) i wszystko gładko dąży do bezpośredniego spotkania sił Hellsingu z siłami twórców chipów.
Dwa pierwsze odcinki opowiadają znaną już z serii anime historię braci Valenitine (najpierw dostajemy streszczenie pewnych sytuacji z anime - nie będę spoilerów robić - no może trochę - podgrzewaną historię dzieciństwa Integry czy walkę Andersona z Alukardem - POLECAM SAMA WALKA TO CUDEŃKO *-*).
Ogólnie charakter bohaterów się pogłębia. Celas nie jest taka denerwująca (mnie osobiście strasznie irytowała ==). Twarze to już nie maski - rysownicy zatroszczyli się, aby Integra się bała, a Walter był zaskoczony (ma to swoje plusy i minusy ). Postawiono też na humor - scenka, jak Celas się budzi po przemianie, albo jak wypada z wentylacji jest świetna Zadbano również bardziej o logiczną stronę fabuły (Nie zastanawiało was, skąd Celas i Walter się wzięli na drugim piętrze willi rodu Hellsing podczas ataku braci Valentine, skoro od parteru szły ghule? A przecież wyprzedzili ich bez walki i pierwsi byli przy sali konferencyjnej.) Kreska spełnia obecne standardy - przyjemnie się ogląda, ale żadne cudo.
Skoro już trochę sobie popsioczyłam to teraz z czystym sercem mogę polecić. Krew dalej się leje strumieniami no i boski Alucard *-*...


A tu linki do OVA trailer na Youtube, jeśli ktoś chce więcej .


YouTube - Hellsing Ultimate OVA Trailer

YouTube - Hellsing OVA III Trailer

YouTube - Hellsing OVA-- Episode 2 trailer!

ps. jak poszukacie to może i całe OVA I i II znajdziecie =) (ja znalazłam, ale
nie wiem czy wolno mi linki do nich zamieścić. To jak wolno?)

ModInfo:
Nie wolno Oficjalna polityka forum zabrania promowania piractwa.
Sayane
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Sayane : 11-04-2007 o 08:28. Powód: Odpowiedź na pytanie :)
Latilen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem