Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2005, 17:20   #20
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Witajcie wszyscy bywalcy tego forum
Ech nie ma to jak pierwsze koty za płoty. Zarejestrowałem się na tym forum by grać - ale jak widze ludzie jakos nie przejawiaja ochoty na takie atrakcje. Podoba mi się to forum, czy to z powodu grafiki(a jakże, forum musi być estetyczne) ale także z powodu że kilku ludzi którzy zostali nie poddaja się.
Chiałbym poprowadzić sesje warmlotka ale nie wiem czy sobie poradze - jestem poczatkujacym MG a forum to dla mnie nowe wyzwanie.
Hood twierdzisz że mała ilość ludzi sprzyja towarzyskiej atmosferze. Niestety pewien pułap aktywnych uczestników trzeba osiagnac, bo bez tego forum szlag trafi. Kilka osób potęgi nie zbuduje
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline