Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2015, 17:53   #3
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jaka szerokość avka w panelu? Musimy mieć identyczną, żeby ładnie się wszystko równało. Proponuję 200 px.
Cytat:
e. Zmieniłem portret na taki, który mnie inspiruje do heroicznych i głupich posunięć.
Zmieniłem z powrotem, bo:
Cytat:
(...) jako avatary w temacie sesji dałem Wam przerywniki od Evil_Maniaka. To dlatego, że zapewne nie raz zmienicie postać.
Nie chcę, żeby było tak, że potem zmienicie postać i jak będę czytać, to mi się mącić w głowie będzie. Ustawione avki (nie zmieniać!) są równe, mają 100px.

Cytat:
Jaki cennik do zakupów stosować?
Oryginalny. Może nierealistyczny, ale cennik ze "Zbrojowni" jest najpełniejszy.

Cytat:
Jacy poplecznicy są w karczmie do ogarnięcia?
Żadni. Rzuciłem k5-1 czy jacyś są i niestety nic. Ale jeśli Icarius zagra, tak jak teoretycznie proponowałem mu, Edgarem w wersji Mordheim, to będziecie mieli na starcie 3 popleczników.

Cytat:
Mogę postać wyczerpująco opisać w pierwszym odpisie?
Będzie miło. Możecie zrobić tylko część mechaniczną, a resztę dać jako opis w poście. Jak ktoś zrobi mechę, może dawać odpis.

e. Jak moje grafomańskie wypociny? Czujecie klimat Miasta Przeklętych?
 
Fyrskar jest offline