Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2015, 11:16   #47
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzisiaj mnie nie będzie.
OK.

Cytat:
tylko gdzie mój Roran spaczony regeneracja po wsze czasy?
Jak chcesz, zagraj krasnoludzkim tarczownikiem z mutacją (regeneracja). Ale ostrzegam, jak coś mocniej je pierdyknie i zabije, to już tego nie zregenerujesz (odpowiedź na ew. zarzuty, że pozwalam grać przekoksami). No i wiesz... Siostry Sigmara i Łowcy Czarownic tłumnie latają po Mordheim.

Cytat:
Nie spodziewałam się że tak szybko pójdzie, jestem na wyjeździe i jak tylko wrócę tworzę postać! Niestety możliwe że dopiero w poniedziałek....
sorry że nie dałem wcześniej znać
aaa i Fyrskar nie zabijaj z tego powodu mojej postaci po 3 postach
Spoko oko. Zróbcie sobie postaci, ustalcie sobie jakieś drużynowe sprawki, avatarki znajdźcie i podlinkujcie w komentach, opiszcie postaci (może być w poście)... mamy czas.

Cytat:
Jaram się Mordheim!
Ja też.

Cytat:
W ogóle jest jakiś scenariusz przygotowany dlatego miasta?
Nie. Mordheim to skimrish, czyli figurkowa gra na małe oddziały. Super sprawa. Jak mi wróci wena do malowania, to skompletuję sobie i pomaluję jakąś bandę, którą zawsze chciałem zagrać - pewnie człeczyny z Averlandu lub Middenheim. Albo Marienburg... ci to mają masę golda.

W sumie mógłbym zaadaptować jakąś scenariuszową potyczkę ze skimrisha, ale tyle mam pomysłów, że nie miałbym gdzie tego nawciskać.

Pracuję nad dokumentem z dodatkowymi informacjami o BG. Na razie liczę obciążenie, Luckowi policzyłem na razie tylko broń i już jest przeciążony.

e. Pójdę Wam na rękę, bo przy podręcznikowym obciążeniu trzeba by latać na golasa i z samą portmonetką, żeby nie być przeciążonym. Nie będę rozliczał szczegółowo obciążenia.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 02-08-2015 o 11:28.
Fyrskar jest offline