Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2015, 20:36   #2
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Wasze postacie oprzyjcie na 2 ed. podręcznika, zaczynacie od pierwszej profesji z darmowym rozwinięciem i 100PD na koncie.
Podręcznikowy random statystyk czy jakiś inny system, np. popularne "rzuć i przydziel wyniki gdzie chcesz"? Rzuty potwierdzone na jakimś programie typu kostnica.eu.

Cytat:
Do walki będziemy używać Doca.
W jednym posiedzeniu dedykowanym na walkę czy "jak masz czas to wejdź i napisz"?

Cytat:
Sesja zacznie się w momencie gdy do waszej paczki dosiądzie się Wieśmin z nietypową prośbą.
(Czekam na dobre propozycję połączenia ekipy.)
Te propozycje połączenia ekipy to mają gracze sami wymyślić przed sesją, czy ma nim być ta prośba?

Zainteresowałeś mnie. Jak znajdę czas, to napiszę kp, ale zanim to zrobię: czy jest problemem, jeżeli mam mało czasu do piętnastego, po którym mój kalendarzyk się rozluźni?
 
Ogryzek Szatana jest offline