Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 09:09   #402
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Fajnie, że wszystko idzie dobrym torem. Sesja się zbliża, a ja nawet mam sporo ustaleń ze Schroniarzami za sobą (dzięki Ehranowi i PPPP). Niestety ostatnio wpadłem w wir zwany życiem i nie będę w stanie wziąć udziału w przygodzie. Mam na profilu obecnie 3 aktywne sesje i więcej nie dam rady uciągnąć. Szykuje się u mnie niemały rozgardiasz jeżeli chodzi o robotę, a nawet myślałem czy nie zacząć studiów II stopnia. Czasu zatem mam za mało aby zacząć kolejną odsłonę.

Dziękuję zatem wszystkim za poświęcony czas i dobre chęci. Ehran, PPPP - bardzo fajnie, że byliście przychylni propozycji Scotta. Cieszy mnie, że tym samym chcieliśmy umożliwić mi grę kimś więcej niż kulejącym kaleką. Dziękuję też Adiemu, który chciał akurat ze mną stworzyć duet. Czuję, że nasze postacie świetnie by się dogadały. Mam nadzieję, że jeszcze zagramy wspólnie w jakiejś fajnej sesji postapo. Reszcie życzę dobrej zabawy, klimatycznego pisania i samych sukcesów. Powodzenia w nowej odsłonie.
 
Lechu jest offline