Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 12:19   #340
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka: Przeniesienie zasad kierujących grami RPG do "rzeczywistości", co jest dla mnie dość ciekawym pomysłem. Bohaterowie walczą w lochach z różnego rodzaju potworami, zdobywają doświadczenie, awansują na kolejne poziomy, otrzymują umiejętności itp. I na tym plusy tego tytułu się niestety kończą (przynajmniej dla mnie). Historia niestety przybiera formę typowej haremówki z ogromną ilością gagów typowych dla ecchi, co może jeszcze by mi tak bardzo nie przeszkadzało, ale osobiście nastawiłem się na jakieś dobre fantasy. Nauczka na przyszłość, żeby przed rozpoczęciem seansu sprawdzić co znaczy tytuł (dowiedziałem się tego dopiero w trakcie oglądania). Każdy odcinek dłużył mi się niemiłosiernie i niestety w połowie serii przerwałem oglądanie. Jest to chyba pierwszy tytuł (nie licząc tasiemców), którego nie byłem w stanie obejrzeć do końca. Osobiście nie polecam, ale spotkałem się z pozytywnymi recenzjami, więc może ktoś znajdzie w tym coś dla siebie?
 
Col Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem