Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 18:55   #1
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
[DW] Unbowed and Unbroken II: Komentarze

Witam serdecznie w komentarzach do drugiej części UaU. Życzę wszystkim graczom dobrej zabawy i owocnej współpracy.

Dobra, a teraz dosyć tego pitolenia. Parę rzeczy, które chcę abyśmy pamiętali.

- Kolejka trwa tydzień. Poniedziałek-piątek jest dla graczy, weekend dla MG. Jeżeli ktoś będzie opuszczał kolejki bez podania przyczyny to wywalę z sesji. Po prostu, bez gadania. Jest was nadprogram, więc nie będzie mi żal.

- W pierwszej części chciałem ograniczyć używanie google doca, ale niestety często jest jedynym narzędziem pozwalającym zachować płynność rozgrywki (rozmowy z NPCami, sytuacje z koniecznością podjęcia szybkiej decyzji itd itp). W przypadku kiedy będziemy pisać wspólny post na google docu kolejka może potrwać więcej niż tydzień.

Tyle na tą chwilę. Jakby coś mi się przypomniało - będę tutaj dopisywać.

EDIT

Odprawę usmażymy na docu. W tej chwili jednak idę spać i jutro to ogarnę po pracy. Dobranoc.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 04-08-2015 o 00:52.
Stalowy jest offline