Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 21:52   #14
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czasem ktoś tego nie robił na forum? Dosyć popularne połączenie, nawet na żywo się z tym spotkałem.
Nom. Ja nie i się cieszę - uwielbiam prozę Sapkowskiego i Śląsk, to i "Trylogię" lubię, ale połączenie ich z Młotem? Kiepski żart. Jak wsadzenie do Starego Świata wiedźminów, czy do wiedźmińskiego Neverlandu Zabójców Trolli...

Cytat:
Z Blood Bowla wystarczy wywalić kilka "egzotycznych" drużyn żeby się zazębiało, a ubaw po pachy.
Jeśli takie full Blood Bowl, a nie Snotball, to i na to mógłbym się pisać.

Cytat:
Ogólnie to propozycje gier dałem dosyć czerstwe - kampanię, która w sumie została przeniesiona z D&D, nieśmiesznego Blood Bowla, "snadboksa" i rzeźnię mutantów. Nie zdziwiłbym się, jakby nikt nie zagłosował. Co samo w sobie będzie wyczynem, który sprawi mi satysfakcję.
No tak - w końcu Młotek niebędący Jesienną Gawędą? Scenariuszem, w którym za zboczenie z ustalonej przez MG ścieżki giniesz? To takie zachodnie...
 
Fyrskar jest offline