Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2015, 23:47   #407
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Adi

Cytat:
Wszystko jasne jeśli chodzi o opcje postaci to fakt. Byłoby łatwiej. Ale z drugiej strony nieraz lepiej dopasować trochę postać do przygody.
- No to dopasowywuj. Ale wiesz... Tworzenie sytuacji zapalnych z BG co są już w grze ot tak, z założenia to mi wygląda na jakiś nietypowy rodzaj dopasowywania



Cytat:
Czekam z utęsknieniem na rekrutkę, będę walczył jak lew, aby zaistnieć w walce z Molochem
- Miło mi to słyszeć. Ale walk chyba dotąd było calkiem sporo ale z Molchem to chyba akurat żadnej. A jak będzie w przyszłej sesji to się jeszcze okaże.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline