Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2015, 15:47   #14
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Już tam zaraz niesforny, pecha miał i tyle. Przynajmniej już wie by z Hazatami w karty nie grać.

No ale ja nie o tym miałem mówić. Pod tym linkiem jest mój szablon karty mechanicznej do GS (z doświadczenia wiem, że więcej info nie potrzeba na niej umieszczać) jeśli ktoś ma ochotę korzystać to proszę bardzo sobie kopiować.

Edit:
Zaktualizowałem arkusz karty. W trosce o naszego MG automatycznie zliczane są punkty cech, umiejętności i punkty wolne. Niestety system nie jest idealny lecz stosując się do instrukcji umieszczonych na dole arkusza powinien wam bardzo ułatwić proces mechanicznej kreacji bohatera. Oczywiście jeśli ktoś wybrał punktową metodę tworzenia postaci.
Choć chętni mogą na nim zobaczyć, że metoda tworzenia za pomoca etapów kariery zużywa dokladnie tyle samo punktów.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 07-08-2015 o 21:15.
Googolplex jest offline