Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2015, 13:17   #9
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Campo, obawiam się, że zostałeś przegłosowany 4 do 1, także przyjmujemy tryb tygodniowy. Z docem to się jeszcze zobaczy ile go będzie.

Jest tak gorąco, że trudno się myśli. Post zacznę tworzyć, ale nie miałbym wielkich nadziei na to, że uda mi się go dzisiaj dokończyć. Wrzuciłem za to umiejętności Waszych postaci w karty. Zerknijcie i dajcie znać jak zapomniałem o czymś oczywistym, lub uważacie, że Wasza postać powinna być lepsza w czymś kosztem innej umiejętności. Najlepiej via PW takie uwagi. Zważcie też na to, że punktowanie nie jest do końca takie, jak w podręczniku do Wiedźmina (bo część z Was widziałem, że się zaznajamiała). 1 oznacza znajomość w stopniu podstawowym, wcale nie "kiepskim" a raczej "średnim", 2 to już dobra, 3 bardzo dobra, a 4 świetna. Gracie doświadczonymi postaciami, ale też żadnymi bogami.

Uzupełnijcie też koniecznie ekwipunek w kartach.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline