Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2015, 13:31   #10
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jest tak gorąco, że trudno się myśli. Post zacznę tworzyć, ale nie miałbym wielkich nadziei na to, że uda mi się go dzisiaj dokończyć. Wrzuciłem za to umiejętności Waszych postaci w karty. Zerknijcie i dajcie znać jak zapomniałem o czymś oczywistym, lub uważacie, że Wasza postać powinna być lepsza w czymś kosztem innej umiejętności. Najlepiej via PW takie uwagi. Zważcie też na to, że punktowanie nie jest do końca takie, jak w podręczniku do Wiedźmina (bo część z Was widziałem, że się zaznajamiała). 1 oznacza znajomość w stopniu podstawowym, wcale nie "kiepskim" a raczej "średnim", 2 to już dobra, 3 bardzo dobra, a 4 świetna. Gracie doświadczonymi postaciami, ale też żadnymi bogami.
Uwagą rzucę tutaj, bo nie jest nazbyt obszerna. Chciałbym odjąć jeden punkt od "powożenia", po czym dodać go "wigoru". Podobnie, chciałbym odjąć jeden punkt od "rzemiosła (uprawa ziemi)" i dodać go do "uniku".

Ponadto, uzupełniłem ekwipunek. Do przedmiotów z karty postaci dołączyły dwa woreczki - jeden z ołowianymi kulkami, drugi z mąką.

Cytat:
Post zacznę tworzyć, ale nie miałbym wielkich nadziei na to, że uda mi się go dzisiaj dokończyć.
Nie śpiesz się. Kiepsko by było, gdyby Mistrz Gry zmarł nam z powodu udaru, zanim rozpoczniemy sesję.
 
Fyrskar jest offline