Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2015, 15:00   #32
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację

Lel, czemu ludzie czepiają się jak odgrywam Erika? Przecież wyraźnie jest powiedziane (też w odpisach MG), że Erik ma halucynacje, ale najwyraźniej niektórzy czytający czegoś nie rozumieją i dlatego wysyłają mi jakieś głupie uwagi. Poza tym w moim odpisie jest odniesienie się do odpisu prowadzącego grę, więc nie wiem czemu pewien osobnik ma z tym problem. Zwłaszcza, że nawet nie gra tu. I nie grał też w Żniwiarza. Jak ktoś ma jeszcze jakiś problem to niech pyta tu albo przez PW, a nie mi wysyła jakieś negatywne reputy za odgrywanie postaci, bo to jest niegrzeczne.

To tyle żali ode mnie.


Podejrzewam, że nie udało się nikomu uciec od Oculusa, a te korytarze, w których teraz przebywają nasze postacie to nie są korytarze.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 09-08-2015 o 15:05.
Anonim jest offline