Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2015, 15:02   #44
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post

Lel, czemu ludzie czepiają się jak odgrywam Erika? Przecież wyraźnie jest powiedziane (też w odpisach MG), że Erik ma halucynacje, ale najwyraźniej niektórzy czytający czegoś nie rozumieją i dlatego wysyłają mi jakieś głupie uwagi. Poza tym w moim odpisie jest odniesienie się do odpisu prowadzącego grę, więc nie wiem czemu pewien osobnik ma z tym problem. Zwłaszcza, że nawet nie gra tu. I nie grał też w Żniwiarza. Jak ktoś ma jeszcze jakiś problem to niech pyta tu albo przez PW, a nie mi wysyła jakieś negatywne reputy za odgrywanie postaci, bo to jest niegrzeczne.

To tyle żali ode mnie.
Tak, wystawiłem negatywną reputację.
Mi akurat takie pomieszanie nie odpowiada i stąd ten ujemny punkt. Wydaje mi się, że takie jest zamierzenie systemu punktowania, żeby można było wyrazić swoje zdanie. Moje akurat jest takie.

Niegrzecznym natomiast jest zbluzganie kogoś za ujemną reputkę na PW a postawienie odwetowego minusa to już szczegół

Trochę więcej dystansu do tego co się pisze. Nie każdemu może się podobać. Co nie znaczy, że jest złe, skoro większość jest na tak. Ja się po prostu nie znam.

Czytać i tak dalej będę (ze zrozumieniem lub nie)

Pozdrawiam
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline