Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2015, 17:23   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Evil

- No w sumie jak chcesz to możesz sobie sam rzucić. Ale jakby co to mnie teraz wyszło 3.



@Gargamel i Sesjator

- Cóż...Widzę Znajomość systemu nie jest niezbędna do gry w dany system. Sam nierzadko gram w coś co podręcznika nawet nie miałem w ręku. Więc da się. Ale oczywiście znajomość podręcznika jest bardzo przydatna. Jednak w sytemie bez supermocy bazującym na naszym świecie i fizyce naprawdę sporo da się rozwiązać słuchając co mówi MG + na swój rozum. A w razie pytać. Najważniejsze jak w każdym erpegu to jak MG klasycznie się pyta: To co robicie? No to podeklarować jakiś konkretne i jasne działanie za swojego hiroła.


@Lemi

- Witam ponownie na pokładzie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline