Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2015, 18:05   #585
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Pogadam z burmistrzem czy coś by się skarżył na jakieś zagrożenie, że coś bestie, gangery, roboty itd. Paczam na info głównie pod kątem tego co by mogło podpadać pod maszynki.

- Poza tym jak nic nie wyniknie niespodzianego właściwie mogę wracać do pociągu, zwłaszcza by nie wracać po nocy.


@Zombi

- Mój hiroł nie bardzo się wyznaje na tych mechanicznych gamblach i narzędziach to zostawię specgadkę pomiędzy specami Twojej hirołsówie. Jakby co to skoro ona jest specem zdaje się na jej opinię. Jakby co potrzebowała od mojego hiroła to mów.

- Ogólnie na moje oko zrobiliśmy wstępne rozpoznanie i mamy to odpykane. Trzeba by wrócić do bazy, zdać raport, popaczać co powie i zdecyduje Sloan.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline