Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2007, 14:32   #3
Hrabia Andre
 
Reputacja: 1 Hrabia Andre ma wyłączoną reputację
Felrasie - rzekł z politowaniem mag - To złudzenie! Prawdziwe musimy zdobyć. Nie słuchałeś? Dobrze - powiedział w stronę reszty kompanów - Komu w drogę temu... czas. - rzekłszy to uśmiechnął się do innych - Ale, ale! Zapomniałem się przedstawić - powiedział z tym samym uśmiechem na ustach - Zwą mnie Andre Graf. Jestem Magiem Ognia. Bądź co bądź nietypowym magiem, ponieważ władam bronią białą - jednoręcznym mieczem - powiedziawszy to położył dłoń na klindze swego, już zardzewiałego miecza - Ale nie myślcie że tylko tym się pałam! Głównie magia ognia, od kuli ognia, zwanej Flarą po Deszcz Ognia. "Fachu" - rzekł z ironią - uczyłem się w Klasztorze Ognia, zapewne każdy o nim słyszał - Andre uśmiechnął się wspominając czasy nauki - Teraz jestem wyspecjalizowanym magiem, a stanąłem tu przed wami w chwilę po zakończeniu największej wojny, o której znając życie, nie mieliście najmniejszego pojęcia. Otóż wracam z wojny, a dokładniej bitwy pomiędzy Chaosem... no wy, pospólstwo, zwiecie ich Nekromantami... kontra Magowie Ognia. Zwyciężyliśmy a ja w chwale powróciłem do klasztoru, no i jestem tutaj. Bądź co bądź - rzekł bez żadnego przejawu skromności - uratowałem Magię na świecie... - rzekłszy to Andre wybuchnął śmiechem, a łza zakręciła mu się w oku - Fajnie było... A wy? Powiedzcie mi... powiedzcie NAM coś o sobie. - zaproponował Mag patrząc wyczekująco na towarzyszy.


P.S. Co do foty, o oryginalność się nie poszczyciłem ale... no tak sobie siebie wyobrażam :P
 
__________________
Hrabia Andre - Andrew/Graffek

Ostatnio edytowane przez Hrabia Andre : 12-04-2007 o 14:38.
Hrabia Andre jest offline