Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2015, 19:44   #8
Niepozorny
 
Reputacja: 1 Niepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodze
Niestety w tej kwestii nie mogę powiedzieć nic więcej od tego, co już napisałem poprzednio Piszę jednak, aby poprosić aby osoby, które dostrzegą w tej sesji coś interesującego nie sugerowały się tak mocno tym "czarnym PR-em", stworzonym przez bardziej doświadczonych użytkowników tego forum. Oczywiście biorę te słowa w cudzysłów, gdyż osoby te nie powiedziały ani jednego fałszywego słowa odnośnie tego tematu, albo mojej osoby. Rozumiem ich punkt widzenia. Ja się z czymś takim nie spotkałem, ale to pewnie dlatego, że do tej pory "sesjowałem się" raczej w bardziej zamkniętych społecznościach.

W tego typu komentarzach natomiast jedyny sens jaki dostrzegam, to taki aby mnie ostrzec przed brakiem potencjalnego zainteresowania. Dlatego następnym razem prosiłbym, aby trafiały one dla mnie na PW Nikogo nie namawiał, aby uczestniczył w tej sesji, ale obawiam się, że takie komentarze mogą tej rekrutacji odrobinę zaszkodzić. Nie mówię, że tak jest, ale nie widzę powodu dlaczego dyskusja na ten temat nie miałaby być prowadzona drogą prywatną

EDIT: @chrysletY Dziękuję za słowa otuchy. Chciałem zachować troszkę aury tajemniczości wokół sesji, ale chyba masz rację, że jak ujawnię nieco informacji to będzie łatwiej. Jutro postaram się to trochę opisać
 

Ostatnio edytowane przez Niepozorny : 20-08-2015 o 19:47.
Niepozorny jest offline