Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2015, 16:10   #11
Niepozorny
 
Reputacja: 1 Niepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodzeNiepozorny jest na bardzo dobrej drodze
Proszę mi wybaczyć, ale jednak na wszystkie wasze prośby i pytania uda mi się jednak odpowiedzieć najprawdopodobniej dopiero w niedzielę. Póki co tylko skrótowo odpowiem valtharysowi, że niestety gra postaciami magicznymi jest niemożliwa. Dlaczego tak jest, to troszkę dłuższa historia. Mogę Ciebie jednak zapewnić, że Wasze postacie dosyć szybko będą miały kontakt z magią i uwzględniam możliwość nauczenia się w trakcie sesji bardzo elementarnych podstaw zaklęć (Gdyż czarodziejów w dokładnym znaczeniu tego słowa, będzie w tym świecie gdzieś ze trzynastu ). Dlatego zachęcam mimo to, do uczestnictwa w mojej sesji. Dokładniejsze informacje o moich oczekiwaniach, planach oraz o świecie gry obiecuję przedstawić Wam w niedzielę
 
Niepozorny jest offline